Юні рятувальники району навчаються навичкам першої допомоги

Бердичівська міська організація Товариства Червоного Хреста України в рамках підготовки команд ДЮРП навичкам першої допомоги провела навчання для учнів Швайківського ліцею Швайківська громада.

Впродовж чотирьох годин інструктори навчали юних пожежних рятувальників практичним навичкам надавати першу допомогу.

Тренінг складався з теоретичного та практичного блоків, на яких юні рятівники опановували нові знання, зокрема з розпізнавання видів ран та опіків, як накладати пов’язки, обробляти рани. Також, в ігровій формі відпрацювали алгоритм надання першої допомоги людині, яка втратила свідомість.

На завершення заходу юні рятувальники, які пройшли тренінг Товариства Червоного Хреста України, отримали посвідчення, які засвідчують те, що вони вміють надавати першу допомогу.