Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Десять питань порядку денного розглянули члени виконавчого комітету на засіданні, що відбулось у Швайківській сільській раді на початку цього тижня.

Питання, що стосуються захисту прав дітей, як завжди серед першочергових та пріоритетних. На засіданні члени виконкому розглянули питання щодо надання статусу дітям, які  позбавлені батьківського піклування. Інтереси дітей та їх благополуччя є ключовими при прийнятті таких рішень.

Одноголосно члени виконавчого комітету затвердили Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення, внесли зміни до складу комісій та координаційного центру підтримки цивільного населення, проголосували за початок опалювального сезону.

У вставлені законодавством терміни питання будуть висвітлені на офіційному сайті сільської ради.