Нарада з соціальними робітниками КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»: зустріч-знайомство, обговорення та планування

В «Центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Швайківської сільської ради  новий директор. Нині комунальну установу очолює Яна Рибачук, яку голова громади Габріел Мкртчян  представив колективу на нещодавній нараді.

Якість та своєчасність надання соціальних послуг, дотримання державних стандартів та норм, повага та турбота про підопічних – принципи, яких дотримуватиметься у роботі новий директор.

«Соціальні послуги – це своєчасна підтримка, розуміння та допомога. Ми працюватимемо над підвищенням якості послуг, які надає наша установа, та поліпшенням охоплення послугами вразливих верств населення», - наголосила Яна Рибачук. Новий керівник ставить перед собою амбітні плани та цілі.

Під час наради були обговорені організаційні питання діяльності установи та завдання ближчої перспективи.