ОГОЛОШЕННЯ Про формування конкурсної комісії на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Швайківський Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 21.04.2021 10:08

ОГОЛОШЕННЯ

Про формування конкурсної комісії на посаду директора Комунального некомерційного  підприємства «Швайківський Центр первинної  медико-санітарної допомоги» Бердичівського району Житомирської області

Відповідно до Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19 листопада 1992 року № 2801-XII (зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 року  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення 7 сесії 8 скликання від 16.04.2021 №162 «Про створення Комунального некомерційного підприємства «Швайківський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівського району Житомирської області», з метою призначення керівника Комунального некомерційного  підприємства «Швайківський Центр первинної  медико-санітарної допомоги» Бердичівського району Житомирської області оголошується початок формування конкурсної комісії.

Відповідно до п. 14 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 року  кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного  підприємства «Швайківський Центр первинної  медико-санітарної допомоги» Бердичівського району Житомирської області становить 6-8 осіб.

Відповіді до п. 12 вищезазначеного Порядку чекаємо протягом 15 календарних днів (з моменту оприлюднення даного оголошення) на пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії із числа:

- представників органу управління;

- представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Пропозиції просимо направляти у письмовому вигляді на адресу:

м.Бердичів, площа Соборна, 23, каб. 16. Останній день прийому оголошень 06.05.2021 до 17 години 00 хвилин.