Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян удостоєний Подяки 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка

  • 522

Повномасштабна війна триває вже майже рік. Ми продовжуємо демонструвати всьому світу свою єдність, стійкість та непохитність.  Сьогодні ми працюємо кожен на своєму фронті та всіляко прагнемо внести частку у спільну мету – Перемогу над ворогом.

Подяки від 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка удостоєний голова Швайківської громади Габріел Мкртчян. Воїни висловлюють щиру повагу та вдячність Габріелу Мкртчяну за суттєвий внесок в нашу спільну майбутню перемогу.

«Ви дали нам тепло, яке зігріває наших військовослужбовців під час зимових морозів. Надана Вами допомога відіграла ключову роль у нашій спільній боротьбі з ворогом в холодний період року. Перемога буде за нами – наша спільна Перемога!», - йдеться в Подяці.

Габріел Мкртчян наголосив, що дана нагорода – заслуга усіх жителів Швайківської громади, адже нині кожен вносить частку своєї душі та праці у величну мету – Перемогу над ворогом.

Нагадаємо, що наприкінці листопада Габріел Мкртчян був нагороджений відзнаки Міністерства оборони, медаллю «За сприяння Збройним Силам України».