Вітання голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна працівникам освіти

Освіта – завжди була та продовжує залишатись пріоритетною сферою діяльності сільської ради. Навчання маленьких  українців – важлива та почесна місія, яку виконують креативні, розумні  та натхнені педагоги. В першу неділю жовтня освітянська спільнота зустрічає професійне свято. Тож щирі слова вітань ми адресуємо нашим педагогам та ветеранам освітянської ниви!

Шановні освітяни, дякуємо вам  за любов до дітей, невтомну працю та великий талант. Ви допомагаєте розкривати здібності, формувати моральні орієнтири та духовні цінності особистості. Ви робите українців гідними, освіченими та відповідальними громадянами. А ще  виховуєте справжніх патріотів України, які мужньо, стійко та хоробро захищають свободу держави.

Дорогі вчителі, ветерани освітянської ниви, ми бажаємо вам міцного здоров'я, натхнення, щастя та родинного затишку. Несіть у світ вічний потік знань, добра та досконалості. Мирного нам неба та швидшої Перемоги!

З повагою – голова Швайківської громади Габріел Мкртчян