Габріел Мкртчян вітає з Днем захисників та захисниць України

Щирі слова вдячності та шани ми адресуємо нашим  мужнім та  нескореним захисникам та захисницям України.

1 жовтня в Україні відзначають День захисників та захисниць, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Ми дякуємо усім, хто боровся за Україну колись і хто продовжує цю боротьбу нині. Хто захищає свободу, рідну землю. Хто бореться і працює заради того, щоб Україна жила. Віримо, знаємо, що ми вистоїмо і Україна обов’язково Переможе! Просимо у Пресвятої Богородиці захисту для наших воїнів у важкій боротьбі з російськими окупантами. Нехай усі наші захисники повернуться додому живими та здоровими.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих Героїв. Вони назавжди у наших серцях. Нехай Господь надасть сил рідним та близьким пережити важку втрату.

Зичу усім міцного здоровя, незламного духу та мирного неба!

З Днем захисників і захисниць України!

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

З Днем Українського козацтва!

Слава всім нашим героям!

Слава Україні!