Фахівці ДСНС нагадали жителям Мирославського старостинського округу основні правила пожежної безпеки

З настанням тепла  повертаються пожежі на відкриті території.

З метою недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах, а також дотримання вимог пожежної безпеки в побуті, 27 лютого співробітниками Бердичівського районного управління спільно зі старостою Мирославського старостинського округу Іриною Мельничук, соціальними працівниками проведено пожежно-профілактичне відпрацювання житловим сектором.

Під час заходу фахівці ДСНС нагадали громадянам основні правила пожежної безпеки в екосистемах. Звернули увагу на основні причини виникнення пожеж. Розповіли про те, яку шкоду навколишньому середовищу може нанести навіть невелике займання. Господарям надано методичні рекомендації щодо безпечної експлуатації пічного опалення в період опалювального сезону.

Окрім того, рятувальники акцентували увагу на адміністративній та кримінальній відповідальності за навмисне випалювання сухої рослинності або її залишків.

Кожний, з ким вдалось  поспілкуватися, отримали  тематичні листівки із застереженнями та правилами пожежної безпеки в екосистемах.