Дата: 02.12.2019 15:41

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» - це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху.
29 листопада 2019 року вперше у нашій громаді було проведено І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації: «Початкова освіта».

У зональному етапі конкурсу взяли участь педагоги із двох закладів загальної середньої освіти. Номінацію «Початкова освіта» представляли учителі початкових класів Швайківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів – Охремчук Лариса Олександрівна та Яригіна Ліна Петрівна, Райківського ЗЗСО І-ІІ ступенів – Наумчук Майя Миколаївна.
Конкурсанти пройшли ряд випробувань: тестування з фахової майстерності, педагогіки та психології, виконання практичних робіт, проведення методичних експромтів, презентація навчальних проектів. Конкурсні випробування проходили на базі Швайківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Адміністрація закладу освіти (керівник Білан І.С. та заступники директора Піка Т.О., Куцак К.М.) створили належні умови для якісного проведення всіх конкурсних випробувань.

У фіналі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» учасники закладів освіти продемонстрували професійну та авторську майстерність. За результатами усіх конкурсних випробувань у номінації «Початкова освіта» переможцем стала Охремчук Лариса Олександрівна. Переможці та лауреати І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» були нагороджені дипломом та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Швайківської сільської ради.
Щиро дякуємо усім, хто долучився до проведення конкурсу!

Коментарі:

Анонім
2019-12-02 17:34:16

Вітаю учителів! Лариса Олександрівна найщиріші вітання!