У закладах освіти Швайківської сільської ради з 09 по 13 грудня 2019 року було проведено Всеукраїнський тиждень права

Дата: 19.12.2019 14:55

Указом Президента України від 08.12.2008 № 1149/2008 започатковано Всеукраїнський тиждень права, який проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.
З метою підвищення рівня правової освіти та правових знань здобувачів освіти, виховання поваги до закону і прав людини у закладах освіти Швайківської сільської ради з 09 по 13 грудня 2019 року було проведено Всеукраїнський тиждень права. Протягом тижня відбувся ряд заходів, якими було охоплено здобувачів освіти 1-11 класів. Учні молодших класів взяли активну участю у конкурсі малюнку, присвяченому правам дітей. У закладах освіти проводились різні бесіди, виховні години, у бібліотеках було оформлено книжкову виставку, де було презентовано видання про права людини та іншу літературу правового змісту.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)