Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

20 грудня 2019 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України 2019/2020 н.р., в якому взяли участь обдаровані, здібні до науки та досліджень учні Швайківського та Слободищанського ЗЗСО Швайківської сільської ради. Вітаємо переможців та їх наставників: Кузьменко Аліну - ученицю 11 класу Швайківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (наставник - Козак К.І.), Сапонюка Артема - учня Швайківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (наставник - Бондарчук Т.М.), Олександрович Анну - ученицю 8 класу Слободищанського ЗЗСО І-ІІ ступенів (наставник - Кучинська Ю.С.). Науково-дослідницькі роботи переможців будуть представлені у "Обласному Центрі дитячої та юнацької творчості" Житомирської обласної ради.