Щорічна педагогічна виставка "Сучасна освіта Житомирщини 2020" - одна з найбільш важливих масових заходів освітян. До неї готуються протягом року; стало престижно авторам представляти свої інноваційні розробки, знайомитись з роботами колег.
18 грудня 2019 року вперше у нашій громаді було проведено І етап виставки перспективного педагогічного досвіду "Сучасна освіта Швайківської сільської ради 2020". Учасників педагогічної виставки гостинно зустрічав Мирославський ЗЗСО імені О.І.Онишка.

На виставці було представлено навчально-методичні, наочні, практичні, дидактичні посібники, практичні порадники. Оргкомітет педагогічної виставки та журі відзначили актуальність тематики та зміст експозиційних матеріалів, в яких відображені сучасні проблеми розвитку освіти, шляхи створення інноваційного освітнього простору, поєднання традиційних та інноваційних форм і методів навчання та виховання, шляхи впровадження компетентнісно-спрямованої освіти. Найбільш змістовними з використанням особистісно творчого досвіду роботи є матеріали Сапонюк І.В., Карпенко Ж.Є., Уманець І.А., Лисюк І.В., Федорчука О.В., Маньківського В.Т. Підведено підсумки виставки перспективного педагогічного досвіду "Сучасна освіти Швайківської сільської ради 2020". Переможці виставки нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Швайківської сільської ради. Їх роботи будуть відправлені для участі у ІІ етапі обласної виставки "Сучасна освіта Житомирщини 2020". Вітаємо!