У Швайківській територіальній громаді обрали трьох нових депутатів

Проміжні місцеві вибори відбулись у Швайківській територіальній громаді 31 жовтня. Активно та з почуттям відповідальності жителі громади обрали трьох депутатів, які представлятимуть їх інтереси у сільській раді.

«Вибори відбулись. В період пандемії, "червоної" зони, явка у 42% - хороший показник. Дякую членам комісії  за роботу. Правоохоронним органам та рятувальникам за присутність та співпрацю», - зазначила голова територіальної виборчої комісії Катерина Демків.

Отож, попередньо результати голосувань є наступними.

Багатомандатний виборчий округ № 1 (села Малосілка, Берізка та Демчин)

Віктор Маніло – 127 голосів;

Ольга Мельничук – 170 голосів.

Всього на окрузі проголосували 303 виборці. 6 виборчих бюлетенів визнано недійними.

Багатомандатний виборчий округ № 3 (село Мирославка – вулиці Демчинська, Молодіжна, Поперечна, Бубівка)

Артем  Мкртчян  – 96 голосів.

Проголосувало на окрузі 105 виборців. 9 бюлетенів визнано недійсними.

Багатомандатний виборчий округ № 4 (село Райки– вулиці Погриби та Центральна (містечко включно))

Наталія Мороз – 117 голосів;

Олексій Прокопенко – 89 голосів.

Всього проголосувало 206 виборців.