Інформація про виконання бюджету Швайківської сільської ради

за 9 місяців  2020 року

Загальна сума власних надходжень сільського бюджету за січень-вересень 2020 року забезпечена в сумі  10 617,9 тис.грн., з яких доходи загального фонду                10 403,4 тис.грн., спеціального фонду – 214,5 тис.грн.

Виконання затверджених планових показників загального фонду у звітному періоді становить  99,4%.

У звітному періоді до сільського бюджету надійшло офіційних трансфертів в сумі 9 632,2 тис.грн., з яких:

Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

8 131,3 тис.грн.

Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

678,1 тис.грн.

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

223,7 тис.грн.

Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету

377,1 тис.грн.

Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету

149,6 тис.грн.

Субвенція з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету

72,4 тис.грн.

Загальний обсяг проведених видатків за січень-вересень  2020 року становить  20 846,5 тис.грн.  З цієї суми за рахунок коштів загального фонду використано – 19 740,8 тис.грн., спеціального – 1 105,7 тис.грн.

За січень-вересень  2020 року перераховано іншої субвенції в сумі –                       905,8 тис.грн., субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції –  503,1 тис.грн., субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я -                           678,1 тис.грн., дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету –                            112,8 тис.грн.

У звітному періоді на видатки загального фонду по оплаті праці працівникам  установ сільського бюджету спрямовано – 15780,8 тис.грн., за розрахункам за спожиті енергоносії спрямовано – 480,3 тис.грн., продукти харчування – 114,3 тис.грн.

На проведення капітальних видатків за січень-вересень 2020 року спрямовано – 921,2 грн.

Заробітна плата працівників установ сільського бюджету виплачена у встановлені терміни в повному обсязі. Своєчасно проведено розрахунки за спожиті енергоносії.

Прострочена дебіторська та кредиторська заборгованість відсутня.