Звіт за 9 місяців про виконання бюджету за 2019 рік

Інформація про виконання бюджету Швайківської сільської ради

за 9 місяців  2019 року

Загальна сума власних надходжень сільського бюджету за 9 місяців 2019 року забезпечена в сумі  21176,8 тис.грн., з яких доходи загального фонду                20185,8 тис.грн., спеціального фонду – 991,0 тис.грн.

Виконання затверджених планових показників загального фонду у звітному періоді становить  97,7%.

Сплата найбільш ємкого надходження сільського бюджету  - податку з доходів фізичних осіб у звітному періоді становить 7293,6 тис.грн.

Також у звітному періоді до сільського бюджету надійшло офіційних трансфертів в сумі 12083,1 тис.грн., з яких:

• Базової дотації в сумі 441,0 тис.грн.,
  • Додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі  827,1 тис.грн.,
  • Освітньої субвенції 7183,7 тис.грн.;
  • Медичної субвенції 1895,7 тис.грн;
  • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об`єднаних територіальних громад – 1008,00 тис.грн.;
  • Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду –                                 250,0 тис.грн.;
  • Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 156,8 тис.грн.

Загальний обсяг проведених видатків за 9 місяців  2019 року становить        21176,8 тис.грн.  З цієї суми за рахунок коштів загального фонду використано – 20185,8 тис.грн., спеціального – 991,00 тис.грн.

За 9 місяців 2019 року перераховано іншої субвенції в сумі  2745,1 тис.грн., субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції –  5806,0 тис.грн., субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції – 1895,7 тис.грн., дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 578,2 тис.грн.;

Державному бюджету перераховано субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів – 40,0 тис.грн.

У звітному періоді на видатки по оплаті праці працівникам  установ сільського бюджету спрямовано – 6767,0 тис.грн., по розрахункам за спожиті енергоносії спрямовано – 337,6 тис.грн., продукти харчування – 75,3 тис.грн.

На проведення капітальних видатків за 9 місяців 2019 року спрямовано – 899,0 тис.грн.

Заробітна плата працівників установ сільського бюджету виплачена у встановлені терміни в повному обсязі. Своєчасно проведено розрахунки за спожиті енергоносії.

Прострочена дебіторська та кредиторська заборгованість відсутня.

З 1 липня поточного року фінансування закладів освіти Швайківської сільської ради здійснюється із сільського бюджету.

Посиланя на додатки до звіта про виконання бюджету на 2019 рік