Загальна сума власних надходжень сільського бюджету за січень-червень 2020 року забезпечена в сумі  6 781,5 тис.грн., з яких доходи загального фонду                6 609,7 тис.грн., спеціального фонду – 171,8 тис.грн.

Виконання затверджених планових показників загального фонду у звітному періоді становить  100,5%.

У звітному періоді до сільського бюджету надійшло офіційних трансфертів в сумі 7 335,0 тис.грн., з яких:

• Додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі  251,4 тис.грн.,
  • Освітньої субвенції 6 405,5 тис.грн.;
  • Медичної субвенції 678,1 тис.грн;

Загальний обсяг проведених видатків за січень-червень  2020 року становить  14 524,7 тис.грн.  З цієї суми за рахунок коштів загального фонду використано – 14 166,6 тис.грн., спеціального – 358,1 тис.грн.

За січень-червень  2020 року перераховано іншої субвенції в сумі –                       681,9 тис.грн., субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції –  450,0 тис.грн., субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я -                           678,1 тис.грн., дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 85,2 тис.грн.

У звітному періоді на видатки по оплаті праці працівникам  установ сільського бюджету спрямовано – 11 068,5 тис.грн., за розрахункам за спожиті енергоносії спрямовано – 425,3 тис.грн., продукти харчування – 83,8 тис.грн.

На проведення капітальних видатків за січень-червень 2020 року спрямовано – 358,1 грн.

Заробітна плата працівників установ сільського бюджету виплачена у встановлені терміни в повному обсязі. Своєчасно проведено розрахунки за спожиті енергоносії.

Прострочена дебіторська та кредиторська заборгованість відсутня. (Звіт про виконання місцевих бюджетів)