Про упорядкування нумерації об’єкта нерухомого майна в  с. Мирославка

Про упорядкування нумерації об’єкта нерухомого майна в с. Райки

Про затвердження протоколу №3 засідання постійної комісії з виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Швайківської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна

Про створення груп оповіщення та визначення уповноважених  осіб на вручення повісток

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 01.12.2023 № 68 «Про затвердження Положення про складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду та створення комісії»

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.02.2022 №147 «Про створення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми на території Швайківської сільської ради»

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.09.2020 № 83 «Про утворення  комісії з питань захисту прав дитини Швайківської сільської ради»

Про утворення комісії зі встановлення  факту здійснення особою догляду (постійного  догляду) та складання відповідного акту