Рішення № 42  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.02.2022 №147 «Про створення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми на території Швайківської сільської ради»

Рішення № 43 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.09.2020 № 83 «Про утворення  комісії з питань захисту прав дитини Швайківської сільської ради»

Рішення № 44 Про створення груп оповіщення та визначення уповноважених  осіб на вручення повісток

Рішення № 47 Про упорядкування нумерації об’єкта нерухомого майна в с. Мирославка

Рішення № 48 Про затвердження протоколу №3 засідання постійної комісії з виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Швайківської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна

Рішення №45 від 19.06.2024 "Про утворення комісії зі встановлення факту здіснення особою догляду(постійного догляду) та складання відповідного акту"

Рішення №46 від 19.06.2025 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету віж 01.12.2023 № 68 " Про затвердження Положення про складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду та створення комісії"