Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

• Переглядів: 442

Візьми участь у ІІІ обласному конкурсі виконавців художнього слова

• Переглядів: 563

Департаментом культури, молоді та спорту облдержадміністрації, Житомирським фаховим коледжем культури і мистецтв імені Івана Огієнка Житомирської обласної ради у дистанційній формі з 08 лютого по 09 березня 2021 року проводиться ІІІ обласний конкурс виконавців художнього слова, присвячений 207 – й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка, «Єднаймо Україну Тарасовим словом».

До уваги представників бізнесу!

• Переглядів: 465

Доводимо до Вашого відома, що при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України створено постійно діючий консультативно – дорадчий орган – Офіс розвитку малого і середнього підприємництва, на інформаційних ресурсах якого можна отримати актуальну інформацію про гранти і програми підтримки бізнесу.

Пам’ятка застрахованої особи для отримання одноразової виплати

• Переглядів: 435

ПАМ’ЯТКА застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Швайківська сільська рада інформує

• Переглядів: 404

Швайківська сільська рада інформує щодо відкриття рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів  відкритих  у Бердичівському управлінні Державної казначейської служби України Житомирської області, які будуть діяти з 01.01.2021.