Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

• Переглядів: 444

Візьми участь у ІІІ обласному конкурсі виконавців художнього слова

• Переглядів: 565

Департаментом культури, молоді та спорту облдержадміністрації, Житомирським фаховим коледжем культури і мистецтв імені Івана Огієнка Житомирської обласної ради у дистанційній формі з 08 лютого по 09 березня 2021 року проводиться ІІІ обласний конкурс виконавців художнього слова, присвячений 207 – й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка, «Єднаймо Україну Тарасовим словом».

До уваги представників бізнесу!

• Переглядів: 467

Доводимо до Вашого відома, що при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України створено постійно діючий консультативно – дорадчий орган – Офіс розвитку малого і середнього підприємництва, на інформаційних ресурсах якого можна отримати актуальну інформацію про гранти і програми підтримки бізнесу.