29.11.2019 року відбулась Акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

• Переглядів: 945

21.11.2019 року в Мирославському ЗЗСО імені О.І.Онишка відбувся захід до Дня Гідності та Свободи

• Переглядів: 670

21 листопада 2019 року до Дня Гідності та Свободи в Мирославському ЗЗСО імені О.І.Онишка класним керівником Мачульською О.В. і здобувачами освіти 9 класу був проведений захід щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2014 років, що відбулися в нашій країні.

У Житомирському ЦРМС відбувся тренінг для керівників/фахівців структурних підрозділів, які опікуються сферою освіти та культури, працівників бібліотек об’єднаної громади на тему : «Медіаграмотність: як не стати інформаційною маріонеткою»

• Переглядів: 829

Ми живемо у потужному інформаційному потоці. Щодня, щогодини та щохвилини ми опрацьовуємо безліч різноманітної інформації. Рух інформаційного потоку не спинити. Наше завдання – не потонути у щоденному вирі. Тому, ми маємо усвідомити та підкорити цей потік.

Завершився конкурс на вакантну посаду керівника Мирославського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня ім. О.І. Онишка

• Переглядів: 1774

30.09.2019 р. завершився конкурс на вакантну посаду керівника Мирославського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня ім. О.І. Онишка. За результатами перевірки знань у сфері освіти, фінансів та управління, представлення плану розвитку закладу освіти, комісія Швайківської сільської ради вирішила рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту призначити Нагуш Галину Олександрівну на посаду директора Мирославського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.І.Онишка, як переможця конкурсу, уклавши з нею контракт терміном на 2 роки.