Швайківська громада запрошує усіх жителів та гостей відсвяткувати день села Мирославка та села Катеринівка
Шановні жителі Швайківської громади!
Шановні жителі Швайківської громади!
Заплановано демонстрацію 5 фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та стрічки «ВОЇНИ ДУХУ».
На території приміщення Бердичівської райдержадміністрації будуть проводитись навчання. У рамках цих навчань батальйон Об’єднаної територіальної самооборони Бердичева по тривозі підняли о 4-й годині ранку . Резервістам поставили задачу охороняти важливі інфраструктурні об’єкти, аби знати порядок дій та змогти затримати диверсійно-розвідувальні групи у разі їхнього проникнення.
Опитування громадської думки :
Шановні мешканці с.Швайківка та с.Райки ТОВ "Райківський гранітний кар'єр" повідомляє Вас, що 17 вересня 2019 року на Райківському кар'єрі № 2 будуть проводитись вибухові роботи з 14.00 до 17.00 години.
12.09.2019 року сталася пожежа у с.Мирославка під час спалювання сухої трави. Силами місцевої пожежної охорони с.Слободища данна пожежа була ліквідована. Шановні жителі Швайківської об'єднаної територіальної громади у зв'язку з погодними умовами прохання утриматись від спалювання сухої трави, бур'яну, чагарників.