В Україні зареєстрований випадок захворювання на COVID-19

• Переглядів: 770

В Україні зареєстрований випадок захворювання на COVID-19, спричинений новим коронавірусом.Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України. Хворий госпіталізований 29 лютого. Дослідження референс-лабораторії Центру громадського здоров’я показали позитивний результат вчора ввечері. Усі контактні особи знаходяться під наглядом лікарів-епідеміологів. Зразки відправлені до ВООЗ.

В області напрацьовується план дій на випадок виявлення коронавірусу

• Переглядів: 811

За даними Міністерства охорони здоров’я України, в Україні не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого коронавірусу. Усі області наразі проводяться необхідні заходи щодо недопущення потрапляння на територію кожного регіону та країни в цілому вірусу COVID-19.

Про подачу е-декларацій депутатами та посадовими особами

• Переглядів: 757

Швайківська сільська рада відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» нагадує, що: - щорічно до 1 квітня необхідно подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством;

Пробація – як альтернативний вид покарання

• Переглядів: 676

5 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про пробацію", що визначив організаційно-правові засади для створення пробації  України. Головна мета пробації - забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності. У суспільстві існує стереотип, що за злочин необхідно запроторювати у в'язницю. Але покарання колись закінчиться і правопорушник повернеться у суспільство після тривалого спілкування з такими самими злочинцями, без засобів існування, без розуміння, без підтримки.