Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

• Переглядів: 755

У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Увага!! Будуть проводитись вибухові роботи на Райківському кар'єрі № 2

• Переглядів: 1035

Шановні мешканці с.Швайківка та с.Райки ТОВ "Райківський гранітний кар'єр" повідомляє Вас, що 27 грудня 2019 року на Райківському кар'єрі № 2 будуть проводитись вибухові роботи з 12.00 до 17.00 години.

УВАГА!!! Розшукується Алєксандрова Надія Віуліановна

• Переглядів: 770

Розшукується безвісно зникла громадянка Алєксандрова Надія Віуліановна, яка проживає у с.Демчин. Віком приблизно 65 років, зріст приблизно 170 см, худорлявої тіло будови, волося сиве, обличчя овальне, ніс прямий, губи тонку. Була одягнена у шерстяне пальто, обв'язанане мотузкою, резинові чоботи.

Про підвищення пенсій з 1 грудня 2019 року

• Переглядів: 698

У зв’язку з підвищенням з 01 грудня прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1564 грн до 1638 грн відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області проведено перерахунок пенсійних виплат 321,3 тис. пенсіонерам області (85% ), на що  у грудні місяці буде додатково спрямовано понад 10 млн грн.

ТОВ "М-ГІДРО" інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля

• Переглядів: 537

Реконструкція гідроспоруди №2 та прибудови млина із встановленням обладнення мікро ГЕС та подальша експлуатація МГЕС по вул. Нижча Загребля, 1б с.Швайківка, Бердичівського району, Житомирської області (відновлення побудованої у 50-х роках хх ст. Швайківської МГЕС). Генарація електроенергії здійснюватиметься за рахунок місцевого відновлюваного джерела енергії- води, орієнтовний термін експлуатації МГЕС - 50 років

Дорогі захисники, наші хлопці! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

• Переглядів: 1001

Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі. Сьогодні 06 грудня українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України.

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

• Переглядів: 1017

Це свято громади, кожного її села, кожного його мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

2500 гривень за молодняк великої рогатої худоби

• Переглядів: 1061

Дотація надається фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ГРОМАДИ

• Переглядів: 1374

Всім власникам Державних актів на право приватної власності на землю, в тому числі що видані до 2004 року та станом на 01.10.2019 р. не внесені до автоматизованої системи Державного земельного кадастру і не мають кадастрового номера, необхідно виконати комплекс робіт для внесення інформації про земельну ділянку до Державного земельного кадастру, так як:

Початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

• Переглядів: 700

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.