Ситуація з захворюваністю на дифтерію в Україні та області

• Переглядів: 616

Інформуємо, що за станом на 29.10.2019 в Україні зареєстровано 20 випадків дифтерії, серед жителів Луганської, Хмельницької, Тернопільської, Закарпатської областей та м. Києва, з них 18 протягом жовтня. Їз 20 зареєстрованих у 2019 році хворих на дифтерію 19 дорослих. Небезпечність захворювання характеризується високою смертністю (50 випадків на 1000 захворівших).

Увага!! Будуть проводитись вибухові роботи на Райківському кар'єрі № 2

• Переглядів: 1357

Шановні мешканці с.Швайківка та с.Райки ТОВ "Райківський гранітний кар'єр" повідомляє Вас, що 7 листопада 2019 року на Райківському кар'єрі № 2 будуть проводитись вибухові роботи з 13.00 до 17.00 години.

Шановні жителі громади дякуємо вам!

• Переглядів: 700

Велика подяка усім не байдужим за допомогу продовольчими товарами нашій Центральній районній лікарні бердичівського району та Бердичівському геріатричному пансіонату.

Увага!! Біля приміщення Бердичівської райдержадміністрації проводяться навчання

• Переглядів: 845

На території приміщення Бердичівської райдержадміністрації будуть проводитись навчання. У рамках цих навчань батальйон Об’єднаної територіальної самооборони Бердичева по тривозі підняли о 4-й годині ранку . Резервістам поставили задачу охороняти важливі інфраструктурні об’єкти, аби знати порядок дій та змогти затримати диверсійно-розвідувальні групи у разі їхнього проникнення.