25.03.2020 року о 10.00 годині відбудуться установчі збори Молодіжної ради Швайківської сільської ради

• Переглядів: 739

ШВАЙКІВСЬКА СІЛСЬКА РАДА повідомляє, що 25.03.2020 р.  о 10.00 в актовій залі Швайківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбудуться установчі збори Молодіжної ради Швайківської сільської ради. Запрошуються члени ініціативної групи та делегати на установчий з’їзд Молодіжної ради.

ЗАПРОШУЄМО  учнів 9-11 класів ЗОШ України прийняти участь у  Конкурсі учнівських екологічних проєктів Державного університету «Житомирська політехніка»

ЗАПРОШУЄМО учнів 9-11 класів ЗОШ України прийняти участь у Конкурсі учнівських екологічних проєктів Державного університету «Житомирська політехніка»

• Переглядів: 708

ОРГАНІЗАТОРОМ КОНКУРСУ є кафедра екології Державного університету «Житомирська політехніка». МЕТОЮ КОНКУРСУ є: формування освіченої і творчої особистості, становлення її екологічної свідомості через залучення учнівської молоді у практичну еколого-просвітницьку й природоохоронну діяльність в Україні.

Обережно! Грип птиці!

• Переглядів: 629

У сучасному світі грип є однією з небагатьох інфекцій, які представляють серйозну загрозу для людства. Його вплив на птахівництво (знищення поголів’я птиці, накладення карантинних та інших обмежувальних заходів та інші) призводить до суттєвих економічних збитків в усіх регіонах Україні.

Уряд захищає людей праці: цивілізовані умови роботи та легальне працевлаштування для українців

• Переглядів: 597

Уряд створює цивілізовані умови роботи та забезпечує легальне працевлаштування. Про кроки в цьому напрямку та про перші результати обговорили на нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

УВАГА! Синоптики попереджають про ускладнення погодних умов

• Переглядів: 660

За оперативною інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеологї 5 - 6 лютого на території області очікується сніг з дощем (утворення снігового покриву висотою 4-6 см) на дорогах ожеледиця.

• Переглядів: 935

Повідомляємо, що 15.02.2020 у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбудеться день відкритих дверей, під час якого буде проведено презентацію факультетів та кафедр військового інституту, ознайомлення гостей з умовами навчання, вступу та побуту курсантів. Крім того в рамках дня відкритих дверей буде безкоштовно проведено тренувальне тестування за програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України та фізики та перший тур Всеукраїнської олімпіади з математики Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, який також можливо пройти он-лайн на офіційному веб-сайті закладу www.zvir.zt.ua . Запрошуємо вихованців ввірених Вам закладів освіти прийняти участь у запланованому заході. Початок заходів о 10.00. З повагою та найкращими побажаннями Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

• Переглядів: 896

До відома фізичних осіб-підприємців! Законом України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” передбачається збільшення показників мінімальної заробітної плати з 1 січня 2020 року. У свою чергу, це спричиняє зміну мінімальної та максимальної сум єдиного соціального внеску, які необхідно платити фізичним особам-підприємцям “за себе”. Тобто, мінімальна сума ЄСВ, яку підприємці, що перебувають на загальній та спрощеній системі оподаткування, мають сплачувати у розрахунку на місяць з січня 2020 року, становитиме  1039,06 грн. (4723х22%).